Коли все зроблено правильно

ЗАМОВНИК:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ»

ФІНАНСОВИЙ ПАРТНЕР ПРОЕКТУ:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «КЛЕВЕР КЕПТАЛ»

KAN Development - девелоперська компанія, заснована 2001 року, очолює групу підприємств-партнерів, що беруть участь в реалізації проектів нерухомості різних масштабів і рівнів складності. На сьогодні KAN Development має успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво і експлуатації бізнес-центрів класу «А», ТРЦ, житлових комплексів, багатофункціональних об'єктів та ін.

Серед реалізованих проектів - найбільший в столиці ТРЦ Ocean Plaza, перший в Києві бізнес-центр класу «А +» IQ Business Center, БЦ класу «А» 101 TOWER, офісний центр Senator, БЦ «Домінант» житлові комплекси «Паркове Місто» і «Комфорт Таун», житлові комплекси преміум-класу Diamond Hill, TetrisHall і CentralPark, Академія сучасного Освіти «А +»; ТРК ARENA City, РК ARENA Entertainment.

Будівельна компанія повного циклу KANBUD - це генпідрядна організація, що займається реалізацією будівельно-монтажних та інженерних робіт на проектах різних масштабів і рівнів складності, в тому числі на об'єктах групи підприємств-партнерів, яку очолює девелоперська компанія KAN Development. Досвід та компетенція компанії KANBUD дозволяє контролювати якість і терміни роботи на всіх стадіях розвитку проекту.

Компетентне керівництво, колектив професіоналів, налагоджені відносини з провідними виробниками та постачальниками, потужна виробнича база, використання інноваційних технологій та, звичайно, багатий досвід реалізованих проектів надали можливість компанії зарекомендувати себе надійним партнером та стати однією з найнадійніших та затребуваних компаній в Києві.

Команда архітекторів, інженерів, практиків і новаторів. АРХИМАТИКА спеціалізується на розробці великих житлових і багатофункціональних комплексів, а також цілих кварталів і районів міської забудови.

Як генпроектувальник компанія виконує архітектурні, інженерні та конструкторські розділи проекту, здійснює управління проектом в цілому, а також супроводжує будівництво до введення в експлуатацію.

Проекти компанії спрямовані на підвищення цінності нерухомості, шляхом максимального задоволення інтересів бізнесу, міста і людини. У кожному проекті компанія прагне підкреслити індивідуальні особливості ділянки, знайти ті естетичні, практичні і економічно-вигідні рішення, які дозволять зробити об'єкт кращим у своєму класі.

Першість і заслуги

Діяльність KAN Development визнана міжнародними експертами, фахівцями ринку і просто жителями столиці. За останні роки група компаній та її проекти ставали кращими в номінаціях «Кращий девелопер», «Кращий торговий центр», «Кращий офісний центр», «Кращий житловий комплекс» в рейтингах MAPIC Awards, iBuild, Commercial Property Awards, Best-of-the -Best, Choice of the Year та ін.

Наші проекти

лого 10
лого 9
лого 8
лого 7
лого 6
лого 5
лого 4
лого 3
лого 2
лого 1
лого 14
лого 13
лого 12
лого 11

З приводу купівлі квартир телефонуйте: +38 (067) 321-96-27 +38 (067) 819-30-99 +38 (067) 816-83-10 +38 (067) 652-95-02 +38 (067) 461-36-13