Файний-бот

Про комплекс

Новий проект KAN Development

Це дружній до людини, технологічний та ергономічний сучасний житловий квартал. Комплекс стане логічним продовженням проектів квартальної забудови, які успішно розвиває компанія. Ми будуємо не просто квадратні метри, ми будуємо комфортне середовище для життя. Наші мешканці наповнюють своєю енергетикою та любов`ю до життя все навколо. Тут все твоє і водночас все спільне. У нас є галявини, щоб влаштувати пікнік з друзями, або заховатися у тіні дерев на самоті з улюбленою книжкою; тут зручні велосипедні доріжки для ваших нових спортивних рекордів та навчання вправній їзді; тут затишні кав’ярні для задушевних бесід та можливості попрацювати. Тут рідний дім всередині і назовні.

ВІДКРИТІ КВАРТАЛИ

Планування району - новаторське для України, відкритий квартал.
Планування району - новаторське для України рішення «відкритий квартал». Першим «відкритим кварталом» Європи став Massena-Nord в Парижі. Зараз переваги такого формату використовують в найкращих житлових комплексах світу. Головна ідея «відкритого кварталу» – створити життєве середовище, заповнене сонячним світлом та простором. Будинки розташовано зі спеціально прорахованими «розривами» (проходами із зручними виходами на променад), змінна висота секцій дозволяє отримати максимальну кількість квартир з мальовничими краєвидами. На відміну від кварталів закритого типу, внутрішні території при такому плануванні залишаються більш відкритими, прозорими та створюють відчуття вільного простору.

Салютна стане смарт-вулицею

Фасадна частина комплексу, що виходить на вулицю Салютну, буде виконано у стриманому європейському стилі. Перші поверхи із високими вітринними вікнами та окремими входами відведені під стріт-рітейл. Вулиця Салютна після реконструкції перетвориться у smart -вулицю з розширеним функціоналом. Особливу увагу буде приділено людям з обмеженими можливостями – плавні переходи, з'їзди, рифлені елементи для людей з вадами зору. Вздовж smart-вулиці будуть встановлені лавочки з інтегрованими батареями для підзарядки девайсів, мережа розумного LED-освітлення, яке підлаштовується під час доби та погоду. З огляду на зростаючу популярність електромобілів, буде встановлена стаціонарна зарядна станція. Ми створюєм не просто сучасний житловий масив. Ми пропонуєм відкритий та доброзичливий суспільний простір – це і є філософія проекту «Файна Таун».

ПІШОХІДНИЙ І АВТОМОБІЛЬНИЙ ПОТІК - ОКРЕМО!

Двори - для пішоходів, вулиці - для машин. Ця концепція нині стала трендом з легкої руки девелопера. Відсутність машин у дворах гарантує тишу та безпеку. Тепер простір двора належить виключно мешканцям будинку. Це оптимальне рішення для сімей з дітьми. Ми кажемо «ні» прогулянкам серед запаркованих машин та небезпеці, яку вони несуть, заїжджаючи у двір. Кожен квартал в «Файна Таун» має свою пішохідну територію, де буде створена еко-зона з різноманітними ділянками для дозвілля. Всі ділянки об'єднані у спільний простір. Також на території збережено тінисту алею з 60-річними ялинами. Цей променад, за задумом девелопера, буде плавно переходити в кільцевий парк з велосипедними доріжками завдовжки майже 3 км! Одна з цікавинок комплекса –два «сухі» фонтани – це свобода та радість для дітей! Форсунки таких фонтанів розміщені в рівень з доріжками, тому улюблена гра всіх малюків – пробіжки між струменями води в спекотний день - будуть безпечними та сповненими позитивними емоціями!

Унікальна інфраструктура

Перед нашими мешканцями не стоятиме проблема пошуку поблизу гарного дошкільного та навчального закладів. У ЖК «Файна Таун» передбачена початкова школа та два дитячих садочки. Діти зможуть дружити та активно спілкуватися як в школі, так і поза нею, оскільки будуть сусідами по комплексу. Також на території працюватимуть музична школа і сучасний центр дитячого розвитку та дозвілля. Підтримувати себе у гарній спортивній формі мешканці комплексу зможуть на 7 спортивних майданчиках, також до їхніх послуг фітнес-центр з трьома басейнами. І все це в безпосередній близькості від будинку. Поруч з фітнес-центром передбачено торговий комплекс з великим мережевим супермаркетом для жителів ЖК. Крім того, на території комплексу буде все необхідне для вирішення щоденних питань: магазини, кафе, ресторани, ветеринарна клініка, відділення банку та пошти, аптеки, хімчистка, точки продажу фермерських виробів та багато іншого. Це також одна з переваг концепції «живого кварталу».

BBQ та вечірки

«Файна Таун» – перший житловий комплекс в Україні з облаштованою зоною для проведення пікніків. Майданчик BBQ, де можна готувати страви на відкритому грилі, розмістять поряд з великою спортивною зоною, що включає тенісні корти, волейбольний, футбольний та баскетбольний майданчики. Для зустрічей великих компаній та святкування урочистих подій передбачені сучасні та затишні зали для вечірок.

12га благоустрію

Схема благоустрію променада