Завантажуй додаток — Розвантажуй життя!

Для максимально комфорту всіх мешканців, KAN створив додаток для смартфонів. Тепер не доведеться витрачати час на оплату комунальних платежів, спілкування з обслуговуючою організацією чи створення заявок на візит гостей. Адже відтепер все це можна зробити в кілька кліків!

Заявки

Електронна форма заявки ЖЕК на виклик майстра, який Вам потрібен (електрик, сантехнік), та у разі необхідності інформуйте про проблему яка є на території житлового комплексу.

Оголошення

Місце де ви зможете дізнатись про всі новини, акції та іншу важливу інформацію від адміністрації Живого кварталу «Файна таун» та її мешканців.

Рахунки

Робіть шаблони рахунків та оплачуйте комунальні та інші послуги в декілька кликів.

Безпека

Тут Ви можете переглядати доступні в комплексі трансляції з он-лайн камер спостереження. Робити заявки на відвідування комплексу гостей і автотранспорту, на регулярній та одноразовій основі.

Дозвілля

Отримуйте свіжу інформацію та анонси спортивних та розважальних заходів які проходять на території комплексу. Робіть резервування вільних спортивних зон , майданчика BBQ та місць для пікніків. Проведіть свій час с користю!

Відеонагляд

Дивитись трансляцію за камерами спостереження, що знаходяться на території комплексу

Завантажуй додаток KAN на будь-якій платформі: