Живий квартал

Максимум можливостей для дружнього спілкування

Враховуючи досвід своїх попередніх реалізованих проектів, компанія К.А.Н. Девелопмент провела ряд досліджень – які моменти є найбільш значущими для жителів сучасних житлових комплексів столиці і що можна вдосконалити при розробці концепції нового кварталу? Результати показали, що найчастіше жителям мегаполіса не вистачає спілкування всередині свого соціуму. Часто серед сусідів багато людей однакового віку, способу життя, цінностей, але налагодити з ними спілкування в сучасних реаліях буває непросто.

КОНЦЕПЦІЯ ЖИВОГО КВАРТАЛУ

Концепція житлового кварталу «Файна Таун» була розроблена з урахуванням цих потреб. «Живий квартал» - це не просто слоган. Ми створюємо для наших мешканців максимум можливостей для знайомства, дружнього спілкування, створення добросусідських відносин. «Файна таун» - справді самий дружній квартал!

Чим зайнятися?

На території передбачені різноманітні дитячі та спортивні майданчикі – для малюків, школярів, підлітків, починаючих та вже вправних спортсменів. Всередині комплексу буде організована перша в Києві BBQ-зона – найкраще місце для спілкування с родиною, друзями та сусідами за щойно приготованою смачною їжею. Тепер, щоб організувати вечерю на свіжому повітрі «з м'ясом і вином» не потрібно споряджати автомобіль і виїжджати за місто. Вашим друзям сподобається приїздити до вас у гості!

Захоплюючі тематичні заходи

Обслуговуюча компанія кварталу «Файна таун» матиме оригінальний формат. В її структурі передбачений спеціальний відділ по організації якісного і цікавого дозвілля для мешканців різного віку. Аніматори влаштовуватимуть яскраві свята, захоплюючі тематичні заходи для дітей та дорослих. Професійні спортивні інструктори проводитимуть заняття груповими видами спорту: футболом, волейболом, йогою, танцями, шахами. На вас чекатимуть змагання та турніри, азарт та захоплення від участі або вболівання за своїх фаворитів. У комплексі будуть проводиться популярні в Європі формати сусідських заходів: святкові ярмарки, гаражні розпродажі, виставки, дегустації. Кожен з мешканців зможе запропонувати сусідам і знайти для себе щось цікаве і корисне. Це безсумнівно об'єднає мешканців нашого «живого кварталу» і зробить їх життя в комплексі більш цікавим та насиченим!