Ідеальне місце

У Києві моєї мрії

Ідеальне місце

Для комфортного життя

Комфорт та затишок

Ми будуємо не просто квадратні метри, ми будуємо комфортне середовище для життя. Наші мешканці наповнюють своєю енергетикою та любов`ю до життя все навколо. Тут все твоє і водночас все спільне. У нас є галявини, щоб влаштувати пікнік з друзями, або заховатися у тіні дерев на самоті з улюбленою книжкою; тут зручні велосипедні доріжки для ваших нових спортивних рекордів та навчання вправній їзді; тут затишні кав’ярні для задушевних бесід та можливості попрацювати. Тут рідний дім всередині і назовні.

Ідеальне місце

Для сучасного життя

Smart-вулиця, кафе, магазини, ресторани

Все найкраще поруч

Фасадну частина комплексу, що виходить на вулицю Салютну, виконано у стриманому європейському стилі. Перші поверхи із високими вітринними вікнами та окремими входами відведені під стріт-рітейл. Вулиця Салютна після реконструкції перетворилася у smart -вулицю з розширеним функціоналом. Особливу увагу приділено людям з обмеженими можливостями – плавні переходи, з'їзди, рифлені елементи для людей з вадами зору.

Вздовж smart-вулиці встановлені лавочки з інтегрованими батареями для підзарядки девайсів, мережа розумного LED-освітлення, яке підлаштовується під час доби та погоду. З огляду на зростаючу популярність електромобілів, встановлено стаціонарні зарядні станції. Ми створюємо не просто сучасний житловий масив. Ми пропонуємо відкритий та доброзичливий суспільний простір – це і є філософія проекту «Файна Таун».

Ідеальне місце

Для інноваційного життя

Екологічність, енергозберігаючі технології

Енергоефективність комплексу

При будівництві комплексу використовуються технології та матеріали, які зроблять будинки на 30% теплішими за звичайні. Це дасть можливість мешканцям максимально економити на платіжках за опалення, насолоджуючись теплом та комфортом за будь-якої погоди. Ми прагнемо створювати не просто будинки з якісних матеріалів, які б споживали мінімум енергії, ми бажаємо, щоб «Файна Таун» став зразком раціонального використання енергоресурсів.

Ідеальне місце

Для спортивного життя

Велотрасса, тенісні корти, тренажери, спортивні майданчики

Здоровий спосіб життя

Підтримувати себе у гарній спортивній формі мешканці комплексу можуть на спортивних майданчиках, також до їхніх послуг унікальний пляжний комплекс із басейнами просто неба та величезною рекреаційною зоною. «Файна Таун» – перший житловий комплекс в Україні з облаштованою зоною для проведення пікніків. Майданчик BBQ, де можна готувати страви на відкритому грилі, розмістять поряд з великою спортивною зоною, що включає тенісні корти, волейбольний, футбольний та баскетбольний майданчики.

Ідеальне місце

Для нового життя

Дитячий садок, школа, ігрові майданчики

Розвиток та навчання

Особливістю освітнього комплексу Академія А+ в Файна Таун стане напрямок архітектури, дизайну і будівництва, а його менторами виступатимуть фахівці KAN та Archimatika. Справжньою родзинкою для дітей буде гірка для спуску з другого поверху в фойє.

Для маленьких мешканців у «Файна Таун» готують ряд сюрпризів. Окрім 24-х дитячих майданчиків – два великих цілорічних розвиваючо-ігрових просторів для дітей різного віку.

Ідеальне місце

Для безпечного життя

Всі тільки свої

Тиша та спокій

Немає нічого важливішого у власному житлі, ніж комфорт і безпека, особливо для сімей з дітьми. Малоповерхова забудова з низькою щільністю мешканців дозволить знати в обличчя всіх своїх сусідів по двору. А цілодобова власна служба охорони завжди буде обмежувати потрапляння сторонніх на територію комплексу та сприятиме підтримці порядку.

Ідеальне місце

Для інвестиції
в своє майбутнє